هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک توکار تک لگن

توضیحات

سینک توکار تک لگنه

سینک توکار تک لگن ارزان: همانطور که میدانید سینک های ظرفشویی مختلف از دو نظر مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند؛ از نظر تعداد لگن و از نظر ظاهر و شکل نصب. سینک های ظرفشویی از نظر تعداد لگن به دو دسته سینک های ظرفشویی تک لگن، دو لگن و چند لگن تقسیم بندی می شوند. سینک ظرفشویی تک لگن، بیشتر برای آشپزخانه های کوچک و مطبخ ها کاربرد دارد، سینک های دو لگن و چند لگن نیز برای آشپزخانه های نرمال و بزرگ کاربرد دارند و زیبایی بیشتری نیز دارند.

سینک های ظرفشویی همچنین از نظر شکل ظاهری و نحوه نصب شدن به سه دسته سینک های روکار، توکار و زیرکار، تقسیم می شوند. سینک های ظرفشویی روکار، به این شکل هستند که روی سینک نصب میشوند و لوله کشی آنها در پایین قرار می گیرد. سینک ظرفشویی توکار اما به این نحوه هستند که از پایین و به طور نصب می شوند که روی کابینت قرار نمی گیرند و تقریبا در یک سطح با کابینت هستند.

سینک های زیرکار هم به مانند سینک های توکار، از پایین نصب می شوند اما به طوری هستند که زیر کابینت قرار می گیرند. برای تشخیص سینک های روکار، توکار و زیرکار نیز فقط کافی است که به محل اتصال سینک و کابینت دقت کنید. اگر سینک روی کابینت قرار گرفته است، سینک ظرفشویی روکار است، اگر تقریبا با کابینت هم سطح است، سینک توکار و اگر به طور مشهور زیر کابینت قرار گرفته است، سینک ظرفشویی شما زیرکار می باشد.

سینک های ظرفشویی با دسته بندی های بالا به 9 دسته مختلف دسته بندی می شوند که از این نه نوع مختلف سینک، 4 نوع آن رایج ترین انواع سینک ظرفشویی هستن که عبارتند از:

  1. سینک توکار دو لگن
  2. سینک روکار دو لگن
  3. سینک توکار تک لگن
  4. سینک روکار تک لگن

در بین این انواع این محصولات سینک ظرفشویی توکار تک لگنه یکی از پرطرفدار ترین انواع سینک است. سینک تک لگن کوچک توکار، به دلیل توکار و تک لگن بودن، ظرافت بسیار زیادی دارند و در زیبایی آشپزخانه شما، تاثیر بسیار زیادی می گذارند و آشپزخانه شما را بسیار زیبا تر می کنند.

اگر در هنگام خرید در رابطه با اندازه محصول و فضای در نظر گرفته شده دچار تردید شده اید، می توانید مقاله ابعاد سینک تک لگنه توکار را مطالعه کنید.

معایب مزایا
فضای کمتری برای شستن دارد فضای کمتری را اشغال می کند
فقط مناسب توکار میباشد تنوع در مدل و طرح
کارایی کمتر قیمت مناسب

قیمت سینک توکار تک لگن چقدر است؟

مدل سینک توکار تک لگن، یکی از ظریف ترین و زیبا ترین انواع سینک ظرفشویی است که به همین دلیل طرفداران و خریداران زیادی دارد. شما می توانید در وب سایت سیلور یراق، سینک ظرفشویی توکار تک لگن مورد نظر و مورد علاقه خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

سینک توکار تک لگن

سینک توکار تک لگن بخریم یا سینک توکار دو لگن؟!

یکی از انتخاب هایی که باید قبل از خرید سینک در نظر بگیرید این است که بین سینک تک لگن یا دو لگن، یک کدام را برای منزل خود انتخاب کنید. انتخاب بین این دو مورد یکی از کار های پیچیده در انتخاب دکور آشپزخانه است. در واقع جواب این سوال را فقط خود شما می توانید بدهید!

اینکه کدام مدل تک لگن یا دو لگن سینک های توکار را خریداری کنید، کاملا به سلیقه و شرایط شما بستگی دارد و ما فقط می توانیم شما را راهنمایی کنیم. هر دو نوع سینک بسیار ظریف و زیبا هستند و از لحاظ ظاهری تفاوت آنچنانی ندارند. اگر کارایی یا فضای بیشتر مهم است، می توانید از نوع سینک توکار دو لگن استفاده کنید اما اگر قیمت یا کوچک بودن و ظرافت بیشتر مهم است ما به شما سینک تک لگن کوچک توکار را پیشنهاد می کنیم.

برای دیدن مدل های بیشتر از برند اخوان می توانید به صفحه سینک ظرفشویی تک لگن اخوان مراجعه کنید.

خرید سینک توکار تک لگن

سینک های توکار تک لگن یکی از پرطرفدار ترین انواع سینک ظرفشویی در ایران هستند و خریداران بسیار زیادی دارند. اگر شما هم قصد خرید یک سینک توکار تک لگن ظریف و زیبا، باکیفیت و شیک را برای منزل خود دارید، می توانید خرید خود را به صورت آنلاین در سیلور یراق؛ مرجع خرید اینترنتی سینک آشپزخانه، انجام دهید و سینک توکار تک لگن خود را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، تهیه کنید و در زمان و هزینه بسیار زیادی صرفه جویی کنید. مهم ترین مزیت سایت سیلور این است که قیمت سینک ظرفشویی توکار تک لگنه مناسب می باشد.

سینک تک لگن توکار، یکی از بهترین انواع سینک های ظرفشویی می باشد که در مدل های مختلفی ارائه شده است. این مدل از محصولات به دلیل جایگذاری در فضای داخلی کابینت فضای کمتری را اشغال می کند. شما می توانید برای خرید سینک ظرفشویی توکار تک لگنه، به سایت سیلور یراق مراجعه کنید؛ زیرا در فروشگاه اینترنتی سیلور یراق مرکز فروش انواع سینک تک لگنه توکار استیل البرز و اخوان با قیمت مناسب می باشد. مشتریان می توانند پس از مشاهده مدل های مختلف و با توجه به فضای داخلی آشپزخانه خود مناسب ترین محصول را سفارش دهند.

منبع : amazon.comhomedepot.com

سینک اخوان کد 1 توکار
سینک اخوان کد 1 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی توکار

سینک اخوان کد 10 توکار
سینک اخوان کد 10 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 108 توکار
سینک اخوان کد 108 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 109 توکار
سینک اخوان کد 109 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,563,500تومان 1,295,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 113 توکار
سینک اخوان کد 113 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 119 توکار
سینک اخوان کد 119 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 14 توکار
سینک اخوان کد 14 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,475,700تومان 1,223,000تومان
OFF 17.1%
سینک اخوان کد 2 توکار
سینک اخوان کد 2 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 20 توکار
سینک اخوان کد 20 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,155,100تومان 974,000تومان
OFF 15.7%