هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک توکار

سینک توکار

مدل هایی که امروزه به خاطر ظاهر مدرن و طراحی های جذاب می تواند در خانه ها مشاهده کرد. یک صفحه کابینت را در نظر بگیرید که داخل آن به اندازه سینک برش خورده است و سینک ظرفشویی در دل کابینت قرار می گیرد به این نوع سینک ظرفشویی توکار می گویند.

دور تا دور سینک توکار را کابینت پوشش می دهد پس نصب این نوع سینک کاری تخصصی است. اکثر طراحان داخلی و دیزانیر ها از این نوع سینک و طراحی منحصر به فرد آن استفاده می کنند و این سینک ها محبوب ترین برند ها برای سینک گرانیتی توکار می شود از شاک، بلانکو و سینک فونیکس نام برد و برای سینک استیل توکار برند های اخوان، استیل البرز، کن و بیمکث حرف اول را می زنند.

حتما مدل های سینک گرانیتی را در سایت خرید آنلاین سینک گرانیتی سیلور یراق مشاهده نمایید و در مقالات از بانک اطلاعاتی کاملی از سینک و حتی مجموعه تجهیزات آشپزخانه، قلب تپنده خانه بازدید فرمایید.

معایب سینک توکار

کیفیت نصب سینک توکار بسیار مهم می باشد در صورتی که سینک به خوبی روی صفحه کابینت اجرا نشود و آب بندی اصولی نشده بشاد آب به کابینت نفوذ می کند و بعد از مدتی کابینت خراب می شود.

پس اگر قصد خرید سینک توکار را دارید حتما از نصاب حرفه ای برای نصب سینک استفاده کنید و سعی کنید از کابینتی استفاده کنید که نسبت به رطوبت حساس نباشد.

معایب سینک توکار بل اینکه ثایب توجه است اما فروش بیشتری نسبت به سینک روکار دارند و دلیل آن هم زیبایی منحصر به فرد و مدرن بودن آن می باشد. این نشان دهنده آشپزخانه مدرن اولویت بالایی دارد و خانم ها ترجیح می دهند آشپزخانه زیبایی داشته باشند و این دردسر ها را مدیریت کنند.

تفاوت سینک توکار و روکار

مهم ترین فرق سینک توکار و روکار نوع نصب می باشد که در سینک روکار که نص راحت تری دارد سینک را بر روی صفحه کابینت قرار می دهند و نصب می شود، به این ترتیب از نفوذ آب به بخش کابینت و اطراف جلوگیری می شه. سینک های روکار به زیبایی سینک های توکار نسیتند.

سینک توکار خوبه یا روکار؟

تفاوت سینک های ظرفشویی روکار و سینک های توکار همچنین مزایا و معایب آن ها در سایت خرید آنلاین سینک های روکار و توکار سیلور یراق مطرح شده است. با در نظر گرفتن این مطالب و طراحی که برای آشپزخانه خود در نظر گرفتید که آیا می خواهید زیبایی بیشتر به آشپزخانه خود اضافه کنید؟ یا می خواهید سینکی مدرن داشته باشید تا بتوانید سبک جدیدی از آشپزخانه را از آن خود کنید؟

بهترین سینک ظرفشویی، توکار می باشد چون با دیزاین آشپزخانه ما هماهنگی بیشتر داشت. سینک توکار دردسر های خود را دارد اما با نگهداری اصولی و مرافبت مشکلی پیش نمی آید. از طرفی تنوع طرح خیلی بیشتر است و دست ما در انتخاب رنگ و مدل بسیار باز است.

البته در نظر داشته باشید که تمامی این موارد سلیقه ای  می باشد و هیچ کدام از آن دلیلی بر این نیست که شما حتما باید روکار یا زیر صفحه یا سینک زیرکار، سینک توکار یا حتی سینک گرانیتی و کورین تهیه کنید بلکه این موارد کاملا باخودتان می باشد که باید انتخاب کنید که کدام یک از سینک ها را احتیاج دارید و با طرح کدام سینک لذت می برید و برای آشپزخانه خود استفاده می کنید.

شما در سایت خرید آنلاین سینک توکار سیلور یراق می توانید به تمامی  سینک های محبوب خود دسترسی پیدا کنید و تنوعی بینظیر را تجربه کنید.

 سینک توکار آروما مدل 2114
 سینک توکار آروما مدل 2114

سینک ظرفشویی آروماسینک ظرفشویی

سینک توکار بیمکث مدل BS517
سینک توکار بیمکث مدل BS517

سینک ظرفشویی بیمکثسینک ظرفشویی

1,179,900تومان 923,000تومان
OFF 21.8%
سینک آروما مدل EX2122 توکار
سینک آروما مدل EX2122 توکار

سینک ظرفشویی آروماسینک ظرفشویی

سینک آروما مدل EX2124 توکار
سینک آروما مدل EX2124 توکار

سینک ظرفشویی آروماسینک ظرفشویی

سینک-آستیاک-توکار هلالی نیمه فانتزی 202
سینک آستیاک توکار 202

سینک ظرفشویی آستیاکسینک ظرفشویی

سینک اخوان 300s توکار
سینک اخوان 300s توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,648,300تومان 2,171,606تومان
OFF 18%